Search
Close this search box.

V Memorialu Henryka Lasaka stanuli na stupních vítězů dva Češi. Vyhrál Michael Kukrle, třetí byl Karel Camrda

Do 25. ročníku polského jednorázového kopcovitého závodu nastoupilo v konkurenci cyklistů z 19 zemí i 12 českých. A dva z nich se postavili na stupně vítězů. V profilově obtížném závěru vystihl Michal Kukrle z rakouského Felbermayru správný moment k útoku a svůj malý náskok dokázal udržet až na cílovou čáru. O druhé místo se utkali polský jezdec Marcin Budzinski s Karlem Camrdou z ATT Investments a Polák byl na pásce úspěšnější. Pro Camrdu je to jeho letošní nejlepší výsledek, který přinesl 25 cenných UCI bodů.